پرسش از شرکت کنندگان

پس بیایید از کسانی شویم که زندگی را تازه می گردانند
بهمن 13, 1393
دستاوردهای کنگره جوانان برگزیده در همایش علمی دانشجویان زرتشتی ارایه خواهد شد
اسفند 6, 1393

کمیته برگزاری پنجمین کنگره جوانان برگزیده زرتشتی، پیامی را برای ثبت‌نام‌شدگان در کنگره ارسال کرده است که از آن‌ها خواسته است پاسخ خود را به پرسش‌های زیر به‌صورت مقاله، فایل صوتی یا تصویری ارسال نمایند:

1- تصور شما از خودتان و جایگاهتان در جهان هستی چیست؟ به نظرتان نقشتان در جهان هستی چیست؟ انجام چه‌کاری را وظیفه خود می‌دانید؟

2- وقتی چشم‌هایتان را می‌بندید و به جامعه زرتشتی ایران فکر می‌کنید، اولین تصاویری که به ذهنتان می‌رسد چیست؟

3- در چه موقعیت‌هایی از زندگی از این‌که «زرتشتی» هستید به خود بالیده‌اید؟

4- تصویر ایدئالتان از جامعه زرتشتی چیست؟ دوست دارید جامعه چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا از این‌که شما و فرزندانتان عضو آن هستید احساس خوبی داشته باشید؟

5- آیا لزومی برای حفظ جامعه زرتشتی می‌بینید؟ چرا؟

6- تعریفتان از زرتشتی بودن چیست؟

این پرسش‌ها در راستای فرآیند گزینش و امتیازدهی به شرکت کنندگان پرسیده شده است و پاسخ آن‌ها در گزینش افراد اثرگذار خواهد بود.

لازم به ذکر است پاسخ درست و یا غلطی درباره پرسش‌های بالا موردنظر نیست و تنها صداقت، ژرف‌نگری و خلاقیت پاسخ‌دهندگان موردنظر است.

شرکت‌کنندگان فرصت دارند تا تاریخ اول اسفندماه به این پرسش‌ها پاسخ داده و به پاسخ خود را به ایمیل کنگره جوانان برگزیده زرتشتی به نشانی  zycongress5@gmail.com ارسال نمایند.

لازم به ذکر است اگر شما فرم ثبت‌نام خود را برای کنگره ارسال کرده‌اید ولی این ایمیل را دریافت نکرده‌ایم، فرم شما به دست کمیته برگزاری نرسیده است و لازم است آن را مجدد ارسال نمایید، همچنین می‌توانید با شماره تماس ۰۹۰۱۲۴۳۷۶۸۱ برای اطمینان از ثبت‌نام خود تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه ها بسته شده است

نام نویسی